Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka bez poplatků, online půjčka bez poplatků

Bavíte se rádi jízdou na kole, rádi každý měsíc honíte stovky kilometrů, kdy kolo je pro Vás život? Ale Vámi současně "osedlaný kůň" se Vám již zdá zastaralý a přemýšlíte nad koupí nového kola s tím, že nevíte jak tento nákup financovat? Jediné co máte jasné je to, že jste se plně rozhodl pro tento krok - koupit si nové, lepší kolo.

Půjčka bez poplatků

Jistě víte, že existuje mnoho prodejců, kteří kola prodávají s tím i za různou cenu, podle toho si také budete vybírat vhodnou společnost, která Vám půjčí na koupi tohoto kola. Pár dní uplynulo a vysněný model jste si vybral, teď je to už jen otázka finančních prostředků. Kde sehnat půjčku s dobrými podmínkami?

Rychlá půjčka bez poplatků

Spousta společností se snaží nalákat své klienty na různé triky, ale my jsme společnost s lidským přístupem, která se snaží o Vaše maximální spokojení. Co tedy svým klientům nabízíme? Poskytujeme podnikatelské i spotřebitelské půjčky. Jelikož si chcete půjčit na koupi kola, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku.

Jaké jsou podmínky u spotřebitelské půjčky? Máme celkem tři podmínky, které je nutné splnit ke společnému sjednání půjčky. První z nich je ta, že nám musíte prokázat Váš příjem. Tento příjem nejčastěji je prokázán zaměstnáním, starobním nebo invalidním důchod či podnikáním. Ve Vašem případě to bude nejspíše podnikáním, ale existují i jiné možnosti výše zmíněné.

Rychlá půjčka i po insolvenci

Současně s touto podmínkou Vaše trvalé bydliště nesmí být na městském úřadu a také nesmíte být součástí exekučního řízení. Jestliže tedy dlužíte nějaké společnosti, dospělo to až do exekuce a zvolíte si možnost insolvence, tak jsme Vám schopní poskytnout půjčku po ukončení insolvenčního řízení. Výše této půjčku je ale jiná než u spotřebitelské půjčky a také u ní panují jiné podmínky, respektive podmínka. Tou podmínkou jest, že Váš příjem měsíčně musí dosahovat nejméně 12.000 Kč.

Výše spotřebitelské půjčky činí 300.000 Kč a výše půjčky po insolvenci 50.000 Kč. Jste-li podnikatel a žádáte od nás půjčku, tak i Vám nabízíme řešení v podobě půjčky ve výši od 30.000 Kč do 75.000 Kč, ke které je nutné doložit občanský průkaz. O Váš příjem se nezajímáme a s tím ani o daňové přiznání.

Ke sjednání půjčku poté dochází po splnění všech podmínek, toto sjednání probíhá se vší úctou a ohleduplností ke klientovi, kdy se jeho snažíme maximálně uspokojit nabídnutým řešením. Veškerá naše finanční pomoc pochází z bankovního i nebankovního sektoru.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.